Dane Kontaktowe

ECOVOX SP. Z O.O.

"Jesteśmy firmą konsultingowo-wykonawczą specjalizującą się w technologiach ochrony środowiska, obejmującą swoim zasięgiem obszar całego kraju, a zakres świadczonych usług dostosowany jest do potrzeb i możliwości naszych Klientów.“


Telefon kontaktowy:
+48 535 541 141
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dane adresowe:
ul. Starowiejska 33
41-700 Ruda ŚląskaZapytanie Online

Dane rejestrowe:
NIP: 641 253 85 68
REGON: 366335872 KRS: 0000657983


Zapytanie Online


Z myślą o środowisku

Realizujemy inwestycje kluczowe dla środowiska i wizerunku, w oparciu o najlepsze dostępne rozwiązania na rynku. Przed rozpoczęciem każdej naszej inwestycji badamy skalę jej oddziaływania na otoczenie oraz staramy się minimalizować jej wpływ na środowisko naturalne.

Ważnym etapem poprzedzającym rozpoczęcie przez nas inwestycji jest dialog ze społecznościami lokalnymi. Każdorazowo nasze plany i nowe inwestycje konsultujemy ze społecznościami lokalnymi, władzami gmin oraz organizacjami pozarządowymi. Komunikujemy im przyszły wpływ na środowisko, wynikający z charakteru naszej działalności, jednocześnie wskazując takie aspekty inwestycji, jak np. rozwój danego regionu czy nowe miejsca pracy.